Organo Gorena

Ordezkatze Organo Gorena (Eskola Kontseilua)-ren ordezkariak
2019 – 20 ikasturtea

Zuzendaria:         José Luis Salazar Roldán de Aranguiz
Ikasketa burua
Loinaz Mendiguren Elizegi
Idazkaria
:           José Luis Gambra Gambra (ahotsa bai, botorik ez)

IKASLEAK GURASOAK IRAKASLEAK

Urko Aguillo Urarte

Estefanía Tejero Barredo

María Ganzabal

Unax Pérez de Mendiguren

Agustina Gómez Boyero

Mariví Ganzabal

Zahira Jiménez Rueda

Alberto Lizarduy Martínez

Jesusa García

Aizeti Rodríguez Bejarano

Yolanda Urarte Alonso

Paco Garrote

Ana Carla Iriondo Cumpa

Yamina Bablal Torbi

Mikel Intxaurregi

Nicolt Pineda Sanabria

Zuriñe Jiménez Ruiz

Amaia Irisarri

Iratxe Ruiz Formoso

Estibaliz Galarreta Potes

Javier Iturralde

Nahia Retamero Ferrer

Idoia Domínguez Beltrán de Her.

Jon Izagirre

Nekane Morán Salgado

 

Carmen Lafuente

    Carmen Digón
    Elena Fernández de Retana

 

 

Raquel Fernández

 

TRABAJADORES DE LA ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

Joseba Pérez

REPRESENTANTE DEL AYUNTAMIENTO

Reina Ruiz

REPRESENTANTE DE EDUCACIÓN ESPECIAL

Delia Gómez de Salazar

Gaurkotze data: 2019-07-11

Mintegiak 2019-20

OHARRA: Mintegi bakoitzeko mintegi burua gorriz dagoena da.

 Gaurkotze data: 2018-09-04

 

Zuzendaritza Taldea

Zuzendaria JOSE LUIS SALAZAR ROLDÁN DE ARANGUIZ
zuzendaria@ekialdea.com
Ikasketaburua LOINAZ MENDIGUREN ELIZEGI
loinazmendiguren@ekialdea.com
Idazkaria JOSE LUIS GAMBRA GAMBRA
joseluisgambra@ekialdea.com
Zuzendariordea CARMEN DIGÓN SAAVEDRA carmendigon@ekialdea.com
Ikasketaburuordea TERESA ALONSO RODRIGUEZ
terealonso@ekialdea.com
Idazkari ordea MARI LO TRIGO SABANDO marilotrigo@ekialdea.com

Gaurkotze data: 2019-07-11

Tutoretzak

2019-20 ikasturteko TUTOREAK

DBH
1. A Felisa Ondarra
1. B Igor Román
1. C Bakartxo Urruzola
1. D Ainara Irigoras
1. E Ainhoa Bilbao
1. F Imanol Urretavizcaya
   
2. A Igor Garitazelaia
2. B Guillermina Palacios
2. C Uxune Aizpurua
2. D Eñaut Iraeta
2. E Aitor Echevarria
2. F Ana Fernández
   
3. A Sole Muñoz
3. B Marian Fernández de Bastida
3. C Iraide Urgoiti
3. D Izaskun Abaigar
3. DK Inés Alday
Idoia Urreizti


4. A Maite Guevara
4. B Leire Nalda
4. C Edurne Vigiola
4. D Hasier Arraiz
4. DK Josu Quintana
Aitor Campo
4. E
Amaia Irisarri
   
GEG Miren Errasti
ZIG José Miguel Nanclares
 
BATXILERGOA
B 1.A Txema Ortiz
B 1.B Inés Alonso
B 1.C Aitor Oiarbide
B.1.D Mikel Intxaurregi
B.1.E Itxaso Azkarraga
   
B 2.A Ane Orcasitas
B 2.B Iurgi Aguirre
B 2.C Jon Izagirre
B 2.D Mertxe Nabaridas
B.2.E Marije Ibargutxi

Gaurkotze data: 2019-09-03