EU | ES
Gobierno Vasco

Organo Gorena

Ordezkatze Organo Gorena (Eskola Kontseilua)-ren ordezkariak
2018 – 19 ikasturtea

Zuzendaria:         José Luis Salazar Roldán de Aranguiz
Ikasketa burua
Mentxu Gandarias Ipiña
Idazkaria
:           José Luis Gambra Gambra (ahotsa bai, botorik ez)

IKASLEAK GURASOAK IRAKASLEAK

Urko Aguillo Urarte

Estefanía Tejero Barredo

María Ganzabal

Unax Pérez de Mendiguren

Agustina Gómez Boyero

Mariví Ganzabal

Zahira Jiménez Rueda

Alberto Lizarduy Martínez

Jesusa García

Aizeti Rodríguez Bejarano

Yolanda Urarte Alonso

Paco Garrote

Ana Carla Iriondo Cumpa

Yamina Bablal Torbi

Mikel Intxaurregi

Nicolt Pineda Sanabria

Zuriñe Jiménez Ruiz

Amaia Irisarri

Iratxe Ruiz Formoso

Estibaliz Galarreta Potes

Javier Iturralde

Nahia Retamero Ferrer

Idoia Domínguez Beltrán de Her.

Jon Izagirre

Nekane Morán Salgado

Yolanda García Vallejo

Carmen Lafuente

 
Carmen Digón
    Elena Fernández de Retana

 

 

Raquel Fernández

 

TRABAJADORES DE LA ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

Joseba Pérez

REPRESENTANTE DEL AYUNTAMIENTO

Reina Ruiz

REPRESENTANTE DE EDUCACIÓN ESPECIAL

Delia Gómez de Salazar

Gaurkotze data: 2019-01-10

Mintegiak 2018-19

OHARRA: Mintegi bakoitzeko mintegi burua gorriz dagoena da.

 Gaurkotze data: 2018-10-03

 

Zuzendaritza Taldea

Zuzendaria JOSE LUIS SALAZAR ROLDÁN DE ARANGUIZ
zuzendaria@ekialdea.com
Ikasketaburua MENTXU GANDARIAS IPIÑA
mentxugandarias@ekialdea.com
Idazkaria JOSE LUIS GAMBRA GAMBRA
joseluisgambra@ekialdea.com
Zuzendariordea CARMEN DIGÓN SAAVEDRA carmendigon@ekialdea.com
Ikasketaburuordea IÑIGO LOUVELLI NIEVES
inigolouvelli@ekialdea.com
Idazkari ordea MARI LO TRIGO SABANDO marilotrigo@ekialdea.com

Gaurkotze data: 2018-07-20

Tutoretzak

2018-19 ikasturteko TUTOREAK

DBH
1. A Azucena Domínguez
1. B Ainara Irigoras
1. C Jesusa García
1. D Sonia Velasco
1. E Izaskun Abaigar
1. F Ana Fernández Asarta
   
2. A Iñigo Rodríguez
2. B Ileana Villalabeitia
2. C Beatriz Ansotegui
2. D Jasna Toquero
2. E Esther Cortadi
2. F Maider Ibabe Arocena
PREE Guillermina Palacios
   
3. A Joxe M. Eizagirre
3. B Sole Muñoz
3. C Ainhoa Izagirre
3. D Marian Fernández de Bastida
3. DK Miriam Garate
Zuriñe Abecia
3. E Paula Amilburu


4. A Mikel Mugika
4. B Edurne Vigiola
4. C Sonia Pérez
4. D Iosu Huarte
4. DK Inés Alday
Idoia Urrezti
4. E
Mikel Intxaurregi
4. F Ana Sánchez
   
GEG Dorleta Beitia
ZIG José Miguel Nanclares
 
BATXILERGOA
B 1.A Carmen Molinuevo
B 1.B Itsaso Azkarraga
B 1.C Asier Askasibar
B.1.D Asun Urturi
B.1.E Iraia E. Arzamendi
   
B 2.A Inés Alonso
B 2.B Begoña Uribe
B 2.C Begoña Rúa
B 2.D Teresa Portugal

Gaurkotze data: 2018-09-10

© IES Ekialdea BHI
Telefonoa: 945263745 | Telefonoa: 945149303 | 010330aa@hezkuntza.net 010330ab@hezkuntza.net